تبلیغات
پلاک آخر - دل درد
جنگ چه شد که قهر کردی؟
دلتنگ پیر جماران

جستجو
لوگوی دوستان

سخن عترت

موضوع: انقلاب اسلامی -

بسم الله

قصد نداشتم اینجا به جز برای انقلاب و شهدا بنویسم. البته احساسم اینه که این موضوع هم به انقلاب خیلی ربط داره.

راند اول: امروز تو راهپیمایی 22بهمن اینو فهمیدم: ارگان ها و نهادهای رسمی کشور ما هیچ بویی از انقلاب به مشامشون که نرسیده هیچ، دوست ندارند به مشام دیگران هم برسد! از خیابون آزادی تقاطع نواب تا میدون آزادی بیش از 10 تا (خیلی کم گفتم!) جایگاه تبلیغاتی و اجرای برنامه بود که توشون یه ارکست وایستاده بود ارگ میزد و تو بعضی هاش هم خواننده های تریپ فشن داشتن میخوندن.

تو یکی از این جایگاه ها که کنار ساختمان شهرداری منطقه 10 بود و برنامه ش توسط شهرداری پشتیبانی میشد، یه پسر جوون که نهایتا همسن خودم بود با موهای فشن و یقه  باز و یه گردنبند و... وایستاده بود و داشت ترانه میخوند. با دو تا از رفقا رفتیم تذکر بدیم که برنامه رو جمع کنند. یکی از رفقا که داغ کرده بود داشت یه ضرب میرفت روی سن، منم پشت سرش. مسئول برنامه گفت آقا بیاید پایین صحبت میکنیم. منم گفتم جای ما خوبه شما حرفتو بزن. خلاصه آخر، ما اومدیم پایین و فتواهای مراجع رو راجع به موسیقی به اونا توضیح دادم ولی متاسفانه به غیر از یه نفرشون هیچ کدوم هیچی نمی فهمید. گفتم کجای برنامه شما محتوای انقلاب داره؟ گفت شعر این آقا از آلبومیه که راجع به امام زمانه. (البته شعرش راجع به دوست دخترش بود!). بعدشم حرف آخرش این بود که صدا و سیما هم موسیقی های مزخرف میذاره و رییس صدا و سیما رو هم آقا تعیین میکنه! پس از نظر آقا هیچ مشکلی نداره.( خیلی هم منطقی! پس منم اگه ظالمم خدا منو آفریده و بنابراین...). دوست داشت دهنم بسته شه ولی دهنمو باز کردم و گفتم اونم اشتباهه. امام حسن علیه السلام به اندازه انگشتان دست هم یار نداشت و مجبور شد... آقا هم مجبوره از بین تمام بی کفایت ها یه بی کفایتی که ضررش کمتر هستو بذاره چون اگه ضرغامی رو نذاره باید تو رو بذاره و تو از اون بدتر...

اشکال از تمام حزب اللهی های پپه ای هست که نسبت به همه چیز بی تفاوتن!

راستی داداش سید محمد حسینی ضد انقلاب هم اونجا بود و از داداشش پرسیدیم...

راند دوم: در راه برگشت از راهپیمایی داشتیم راجع به بی حجابی صحبت میکردیم که همون موقع یه خانم دوربین به دست از روبرو اومد. روسری روی گردنش بود و جفت گوشهای نامبارکش هم پیدا! خیلی با کلاس بهش گفتم خانم ببخشید حجاب شما مناسب نیست. با یه لحن تحقیرآمیزی بهم گفت: بفرمایید آقا به شما مربوط نیست. دنبالش رفتم و گفتم اتفاقاً به من مربوطه و ... باز گفت: تو هنوز بچه ای و شوهر من اینجا باهامه. ناگهان چشمم به آقایی که فکر میکرد خیلی خوش تیپه افتاد و  پرسیدم: آآآ شما شوهر این خانم هستید؟ چرا خانمتون رو یه جوری میارید بیرون که همه به ایشون نگاه کنن؟ جوابش این بود: "ول کن آقا بفرمایید"

در همین حین یه آقای ریشو اومد و گفت: چی شده آقا؟ (بوی بد سیگار، از دهانش به مشام اقصی نقاط جانم رسید). گفتم: هیچی. بی حجاب بود تذکر دادم. با بی تفاوتی کامل گفت ول کن آقا به ما چه. واسه این چیزا حرص نخور!!! وخلاصه منو نهی از نهی از منکر کرد! شانس آوردم همون موقع یه بسیجی لب خط رسید و ماجرا رو پرسید و همون دیالوگ بیبنمون برقرار شد و بعد باصدای بلند گفت نه آقا باید تذکر داد. باید این... رو بوووووووووق.

باز هم دیدم  یکی در ظاهر حزب اللهی هاست ولی پپه!

نتیجه: خدا میدونه باید چه کار کرد. هدف بعضی ها این شده که به هر طریقی همه اقشار بیان تو راهپیمایی تا جمعیت زیاد بشه. حتی از راه حرام! و شاه بیت تفکرشون اینه که "هدف همیشه وسیله را توجیه می کند".

می دونم که حفظ نظام از اوجب واجبات است. اما خدا رحمتت کنه غلامعلی پیچک؛ چه خوب گفتی ای شهید که: "مسئولیت ما مسئولیت تاریخ است. بگذارید بگویند حکومت دیگری بعد از حکومت علی بود، به اسم حکومت خمینی که با هیچ ناحقی نساخت تا سرنگون شد. ما از سرنگونی نمی ترسیم؛ از انحراف می ترسیم."


برچسب ها: 22بهمن، راهپیمایی، راهپیمایی22 بهمن، انقلاب، امر به معروف، نهی از منکر، حزب اللهی، بی حجاب، بی حجابی، شهرداری، صدا و سیما، ضرغامی، موسیقی، پیچک،

نوشته شده در شنبه 22 بهمن 1390 توسط بی پلاک
عاشقانه

درباره سایت
نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin